Kryemadhi uron vajzën e saj për ditëlindje: Era ime nuk jam sot me ty në ditën e lindjes...

Monika Kryemadhi dhe vajza e saj Era

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, i ka dedikuar fjalë zemre vajzës së saj Era, e cila sot ka ditëlindjen.

Kryemadhi shkruan se për shkak të angazhimeve të shumta politike ajo nuk mund të jetë pranë saj për të festuar në ditën e lindjes.

“Më fal shumë për vonesën e mesazhit por rutina e tranzicionit e tjetërson edhe memorien njerëzore. Të puth mami fort ERA ime që sjell kudo ndryshimin.

Të dua shumë”, shkruan ajo në fund.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

  • Like: 01/03/2021 02:51

    E kujt ju hap barku per pjellen tende o surrat kali, qe po jeton ne Angli me leket e vjedhura nga surrati jote i qelbur e like injoranti

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Belgjika nuk di të tolerojë! Danimarka kualifikohet në frymën e fundit, shkatërron Rusinë! Në 1/8 edhe Zvicra