FOTO-LAJM/ Rama i shkon për vizitë në shtëpi ish-presidentit francez Nicolas Sarkozy: Me një mik special, i kërkova këshilla

Ish-presidenti francez Nicolas Sarkozy dhe kryeministri Edi Rama

TIRANË- Kryeministri Rama ka zhvilluar një takim me ish presidentin  francez Nicolas Sarkozy.

Takimi u zhvillua në shtëpinë e Sarkozy teksa shefi i qeverisë zbuloi në rrjetet sociale detaje nga diskutimet.

“Me një mik special në shtëpinë e tij në Paris, presidentin Nicolas Sarkozy, me të cilin kam privilegjin të këshillohem për sfidat e Shqipërisë dhe rajonit tonë, në rrugën e zhvillimit ekonomik e social, e të integrimit europian” shkruan Rama në platformën sociale facebook.

ish-presidenti francez Nicolas Sarkozy dhe kryeministri Edi Rama

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento

Komente

 • Ligji: 17/06/2021 04:44

  Keshilla speciale nga Sarkozi? Ai njihet per dy gjera:si te vjedhe ne menyre te fshehte dhe si ti shpetoje drejtesise. Mire mo te keqen.mire, tall menderen me kete popull

  Përgjigju
 • ret: 16/06/2021 21:59

  te gjith te korruptuarit jan shoket e kryeministrit tone, sarkozy renzi erdogan biden e tjer e tjer

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAJM/ Kova me ujë për të fikur zjarrin, edhe policia në ndihmë të ushtrisë dhe zjarrfikësve në Asim Zenel të Gjirokastrës