Kryeministri Edi Rama ndryshon look /FOTO

Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme takimin e përjavshëm me koordinatorët e bashkëqeverisjes.

Ajo që ka rënë në sy është look-u ndryshe i kryeministrit, ku mjekra e tij bie në sy krahasuar me daljet e mëparshme.

Në përgjithësi kryeministri shqiptar ka preferuar të tërheqë vëmendje me veshjen e tij të pazakontë, ku është shfaqur me atlete sportive në mbledhje të rëndësishme, pantallona shumë të gjera apo pantallonat treçerekshme të kombinuara me çorape të gjata ditën e votimit.

Por kësaj rradhe ai ka zgjedhur një anë tjetër. Ai ka preferuar ta mbajë më të gjatë se zakonisht.

Arsyeja mund të jetë trendi i ri, ku shumë figura  të ekranit kanë preferuar ta rrisin dhe modelojnë sipas preferencave personale.

Ora 12:43
Kryeministri Rama ndryshon look, duket më trendy se kurrë (FOTO)
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6
E.D./G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Konferenca e donatorëve mbledh 1.15 mld € për Shqipërinë, a besoni se do të administrohen siç duhet fondet për rindërtimin?

Komento

Komente

 • Erik: 11/09/2019 13:12

  Eshte bere si Ismail Qemali, por duket me plak dhe jo me trendy se sa me mjeker te shkurtuar.

  Përgjigju
  • Bravo: 11/09/2019 17:07

   Bravo. E vërtet kjo ...!!!