Kukës, pas sherrit, godet
29 vjeçarin me thikë

KUKES- Një 29 vjeçar është plagosur me thikë mbrëmjen e djeshme në lagjen nr 5 të Kukësit.

Sipas policisë i lënduari është Artan Haziraj, ndërsa autori Zenel Zenelaj.

Plagosja ka ndodhur pas një sherri mes tyre mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30 minuta. Policia shpalli në kërkim autorin.

Redaksia online
(sg.shqiptarja.com) 

  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët e 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Denoncimet e PD-së për inceneratorët, Murrizi: Janë ngritje pazari për gjobë