Kundërshton punonjësit e policisë, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, i gjendet lëndë narkotike

Foto ilustruese

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia pasi ke kundërshtuar me dhunë punonjësit e policisë në Tiranë. Sakaq gjatë kontrollit, 25-vjeçarit me iniciale A.S iu gjet lëndë narkotike.

‘Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. S., 25 vjeç, sepse ka kundërshtuar me dhunë për shkak të detyrës punonjësit e policisë. Gjithashtu, gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij, Forca e Posaçme “Shqiponjat” gjeti dhe sekuestroi sasi me lëndë narkotike kanabis.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dalin jashtë kontrollit zjarret në Attica të Greqisë, flakë deri në 20 metra të larta 'gllabërojnë' shtëpitë