Kurbin/ Makina përplaset me çiklomotorin në Mamurras, 34-vjeçari në gjendje të rëndë

Një aksident rrugor ka ndodhur sot pranë Mamurrasit në Kurbin, si pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i një çiklomotori. Ngjarja u regjistrua pranë kryqëzimit të “Rrugës së Adriatikut”.

Një makinë është përplasur me çiklomotorin e drejtuar nga një 34 vjeçar, ndërsa mjeti ka përfunduar në kanal.

34-vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen ne vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

S.B/I.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

BE paralajmëron Sllovakinë kundër ligjit për ‘agjentët e huaj’

BE paralajmëron Sllovakinë kundër ligjit për ‘agjentët e huaj’