Kush është vajza që ndihmonte të dashurin e saj të fshihej pas grabitjeve (FOTO)

1581874414_fo6ta.jpg

Report TV ka siguruar foton e 27-vjeçarit Astrit Thaçit, i cili brenda një kohe të shkurtër mbi 8 grabitje si dhe të dashurës së tij, Adela Berisha e cila e ndihmonte të fshihej pas grabitjeve që kryente.


Lajmi kryesor:

Video-Ekskluzive/ I maskuar dhe me armë, momenti kur durrsaku grabit marketin! 5 'rregullat' që zbatonte...e pëson nga e dashura


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju ka ndihmuar bashkia në zonën ku jetoni për të përballuar emergjencën e krijuar nga koronavirusi?