Këngëtarja Rihanna ndahet nga i dashuri miliarder arab

Hassan Jameel dhe Rihanna

Këngëtarja Rihanna është ndarë nga I dashuri I saj miliarder Hassan Jameel.

Bukuroshja nga Barbados dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të cilët janë të dy 31-vjeçarë, kishin së bashku gati tre vite.

Ata janë parë për herë të parë së bashku në vitin 2017.

Rihanna dhe Hassan janë parë shpesh me pushime së bashku në Evropë dhe madje këngëtarja është takuar edhe me familjen e tij.

Miqtë e këngëtares thonin se ajo është kokë e këmbë e dashuruar me partnerin, emri i vërtetë i të cilit është Hassan Mohammed Abdul Latif Jameel.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapen 15 emigrantë në Tepelenë, 3 dërgohen në spital, shfaqen probleme shëndetësore