Këto janë shkrepjet më të bukra në botë (FOTO)

Fotoja fituese

Fotografë nga 152 vende të botës me 1200  fotografi morën pjesë në Contest  Photo’s Conservancy’s Photo 2019.

Në shfaqje u ndanë çmime të ndryshme si peisazhi më i bukur, uji, jeta në natyrë etj.

Sipas "The Sun", çmimin për foton më të bukur e mori Tyler Schiffman ku shfaqet  një luani deti në ujë në Kaliforni.

Schiffman tha: "Unë isha në pritje të një luani deti që të notonte, pas pesë minutash njëri notoi lart dhe ndaloi për disa sekonda. Kam bërë tre foto aq të rralla.”

 

 

Ora 18:44
Këto janë shkrepjet më të bukra në botë
1/14
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohet vendimi i ekspertëve që ndalon grumbullimin e më shumë se 10 personave?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ministria e Shëndetësisë: Nga 1 dhjetori rekomandojmë të fillojë mësimi i alternuar në shkolla, online dhe në klasë (VIDEO)