Ky është shqiptari i ekzekutuar në Athinë pas përplasjes mes bandave

1610452354_edmondllangozi.jpg

Ky është Edmond Llangozi, shqiptari i cili u ekzekutua në Athinë, pas përplasjeve mes bandave.


Lajmi kryesor:

Shkoi në ndihmë të 2 djemve, por u qëllua për vdekje! Ky është shqiptari i ekzekutuar në Athinë! Zbardhet shkaku! Report Tv siguron fotot


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Cilët janë shkaktarët kryesorë të aksidenteve rrugore?×

Lajmi i fundit

John

Rreziku i 25 prillit, rreth 1 milion votues pa karta identiteti! Ademi dhe Leli-qytetarëve: Aplikoni! Doracaj: Emigratët, 2500 kërkesa për deklarim vendbanimi