Kylie Jenner dhe Travis Scott rikthehen përsëri bashkë

Kylie dhe Travis

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përsëri bashkë pas ndarjes në muajin shtator të vitit që lamë pas.

Ndarja e tyre u cilësua jo si shkëputje e përhershme por si një pauzë në lidhjen e tyre.

Periudha e pauzës ka marrë fund dhe mediat e huaja kanë bërë të ditur se çifti është ribashkuar.

Sipas mediave të huaja, Kylie dhe Travis kanë disa javë që janë kthyer dhe se jetojnë bashkë tashmë.

Foto e tyre duke u argëtuar

  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Flas me Bashën deri sa dëgjoj gërrhitje..’/ Rama: Si e vë në gjumë Lulzim Bashës! Ore po Saliu është gjallë?