Lady Gaga dhe vajza e Madonna-s identike, fotot po çmendin rrjetin

Një nga habitë e reja që ka fiksuar rrjetin është pikërisht ngjashmëria e vajzës së Madonnës me Lady Gagën. Lourdes është shfaqur në Javën e Modës në New York gjatë sfilatës së Proenza Schouler dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi është rritur shumë nga hera e fundit që është shfaqur publikisht.

Menjëherë në Twitter kanë qarkulluar disa foto që tregonjë ngjashmërinë e tyre, në kohën kur Gaga ishte vite më e re. Por postimet nuk janë mjaftuar me kaq, pasi kanë treguar se një ngjashmëri e  adhe ekziston dhe mes Madonnës dhe nënës së Lady Gagës.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se opozita parlamentare do t'a bllokojë Reformën Zgjedhore duke votuar kundër në kuvend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Një ditë e zakonshme për të dashuruarit! Beqarët do bëjnë hapa pas...horoskopi për sot