Lajm i trishtë për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici humb njeriun e dashur

Lajm i trishtë për kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici humb njeriun e dashur

Safet Gjici

Një lajm i trishtë për familjen e Safet Gjicit! Vëllai i kryetarit të bashkisë së Kukësit ka ndërruar jetë.

Lajmin e trishtë e ka bërë publik klubi verilindor i Kukësit, me anë të një postimi në profilin e tyre të rrjetit social “Facebook” duke komunikuar këtë lajm të trishtë dhe duke ngushëlluar presidentin e nderit Safet Gjicin dhe administratorin e klubit Lavdrim Gjici.

‘Ngushëllim. Në emër të stafit teknik, stafit administrativ dhe futbollistëve, FK Kukësi i shpreh ngushëllimet më të sinqerta Presidentit të Nderit, z. Safet Gjici, administratorit të klubit, z. Lavdrim Gjici dhe të afërmve për ndarjen e parakohshme nga jeta të vëllait të tyre. Zoti ju dhëntë forcë për të përballuar këtë dhimbje dhe u prehtë në paqe shpirti i tij.’- shkruan klubi në rrjetet sociale.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • erion: 28/09/2022 10:07

  thash se kishte humb te birin qe e ka mamuth kokaine

  Përgjigju
  • Artan: 28/09/2022 12:28

   Hahahahhahaha. Edhe ky Ufo eshte..Ne rini ka qene hajdut, grabiste pronarin e tij me maske.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve