Lajm shokues për Genoan, 14 pjesëtarë të ekipit rezultojnë të infektuar me koronavirus

Lajm shokues për Genoan. Pas portierit Perin dhe mesfushorit Shone kanë rezultuar pozitiv me koronavirus edhe 12 pjesëtarë të tjerë të ekipit. Bëhet fjalë për 8 futbollistë në total dhe 4 pjesëtarë të stafit teknik.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë klubi pa specifikuar emrat.

Të dielën Genoa luajti kundër Napolit ndaj të cilit humbi me rezultatin 6 me 0, ndërsa ndeshja e ardhshme është të shtunën me Torinën, por nuk dihet nëse do të luhet.

D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Meta shpërthen ndaj Ramës: Qen bir qeni, ka të bëjë me një president nga Skrapari