Largoi Shehin, Kukësi zyrtarizon trajnerin që shpalli Partizanin kampion

Skënder Gega do të jetë trajneri i ri i ekipit të Kukësit, pasi largoi Orges Shehin. Gega do të prezantohet ditën e hënë. Pas disa trantativave, presidenti Safet Gjici ka arritur që të bindë trajnerin që shpalli kampion Partizanin edicionin e kaluar.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Qytetarët bllokohen në Kakavijë, Hajdari: Qeveria të lërë pushimet dhe të zgjidhë urgjentisht këtë situatë