“Je Suis Charlie” edhe në Golden
Globe, vipat me pankarta në tapetin e kuq

Yjet në tapetin e kuq të edicionit të 72-të Golden Globe nuk kanë lënë në harresë edhe ngjarjet e ndodhura në Paris.

Shumë prej tyre kanë parakaluar në tapetin e kuq me pankartën “Je Suis Charlie” në mbështetje të satirikes së sulmuar nga terroristët “Charlie Hebdo” por edhe të sulmeve të tjera të  ndodhura në Paris.

George dhe Amal Clooney, Helen Mirren, Diane Kruger kanë qenë disa nga emrat që gjatë hyrjes për në eventin “Golden Globe” kanë mbajtur këto pankarta.


Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)
 

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?×

Lajmi i fundit

John

In memoriam/ Rolf Ködderitzsch, si albanolog dhe njeri