Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbulojnë gjininë e bebit nën perëndimin e diellit (VIDEO)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha e pranuan më në fund se do të bëhen prindër për herë të parë. Në një video shumë të ëmbël ata zbuluan gjininë e bebit, e cila do të jetë një vajzë.

Nën ngjyrat e veçanta të perëndimit në bregdet, të veshur të dy me të zeza, duke mbajtur një tullumbac të zi në dorë, përmes disa puplave rozë ata zbuluan gjininë e fëmijës që do të vijë në jetë së shpejti. Ledri e ka përshkruar videon me fjalët më të ëmbla për Sarën: "Jom ka des syt me ti pa".

Shtatzënia e Sarës kishte ditë që flitej në media, por çifti i showbizit e mbajtën të fshehtë deri ditën e sotme. Ata janë të lidhur prej vitesh, por Ledri e bëri publike vetëm në muajin prill.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Konsulli i nderit në Liban rrëfen shpërthimin për Report Tv: Moment i tmerrshëm, njerëzit po mjekohen në rrugë