Lezhë- Furoristrada merr përpara këmbësorin dhe ia mbath nga vendngjarja

LEZHË- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotem në fshatin Barbulloj e Re në Lëzhë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00.

Një këmbësor i cili ka qenë duke ecur në anë të rrugës është përplasur nga një fuoristradë e cila më pas është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Infektohen 3 punonjëse, mbyllet përkohësisht Gjykata e Përmet