Lezhë, mbytet 27-vjeçari në plazhin e Tales

Foto ilustruese

LEZHË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në plazhin e Tales në Lezhë ku një i ri është mbytur. Policia njofton se është mbytur Paulin Rrasa, 27 vjeç, banues në Ishull Lezhë.

'Rreth orës 19:30, kemi marrë njoftim se një 27-vjeçar është mbytur, i cili dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.'- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tensionet në veri të Kosovës, banori serb: Kurti e Vuçiç të na lënë të jetojmë të qetë, shqiptarët janë shokët e mi