Lihet në burg Arjan Tase! Në seancën gjyqësore i kërkon falje familjes se 7-vjeçares dhe policisë

Lihet në burg Arjan Tase! Në seancën gjyqësore i kërkon falje familjes se 7-vjeçares dhe policisë

1659611634_ArjanTase.jpeg

Gjykata e Vlorës caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për komisarin Arjan Tase, i cili hyri me gomone në zonën e plazhit dhe përplasi për vdekje 7-vjeçaren Jonada Avdia. Në seancën gjyqësore, Tase nuk ka kundërshtuar masën e arrestit dhe i ka kërkuar falje familjes së të miturës dhe policisë.


Lajmi kryesor:

Përplasi për vdekje 7-vjeçaren, lihet në burg Arjan Tase! Dëshmia në gjykatë: Nëse do rrotulloja skafin në anën tjetër, do vrisja familjen time


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person

Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person