Linda Halimi thyen çdo rekord me trupin e saj

Këngëtarja Linda Halimi vazhdon të tregojë punën e pazakontë që ka bërë me trupin e saj.
Vajza e cila aktualisht po synon të nis një karrierë në Amerikë, ka postuar disa foto në plazhet e Miamit. 

Reagimi i parë që Linda shkakton tek të gjithë është habia, por edhe admirimi për vullnetin për të humbur kilogramët e tepërt, e për tu shfaqur si një femër me linja të përsosura.
Parë fotot, mund të themi se Linda është më shumë sesa thjesht e dobët, madje se ka thyer çdo kufi për të arritur atë që dëshironte.


(J.H/shqiptarja.com)
 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?×

Lajmi i fundit

John

Meta takim me banorët e Selenicës: Të ndërtohet menjëherë rruga Vlorë-Orikum! Heqja e fondeve u bë në mënyrë jotransparente