LISTA/ Kush janë 50 deputetët që firmosën për të nisur procedurat për shkarkimin e Metës

50 deputet kanë firmosur për të nisur procedurat për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Report Tv ka siguruar dokumentin  me emrat e deputetëve dhe firmat.

 


Lajmi kryesor:

PS mbledh 50 firma për të shkarkuar Presidentin: Nxiti ndasi sociale dhe krijoi destabilitet! Meta: Shashkë, merruni me krimet zgjedhore (DOKUMENTI i plotë)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e frikshme të aksidenteve rrugore, i kujt mendoni se është faji?×

Lajmi i fundit

John

Rama publikon foton e veçantë nga Brukseli: Rruga për Tiron o knej