Loja e radhës e Luizit, synimi për 'të futur në sherr' Oltën dhe Valbonën, po zbaton planin

Loja e radhës e Luizit, synimi për 'të futur në sherr' Oltën dhe Valbonën, po zbaton planin

Big Brother Albania Vip

Luizi dhe Kiara po luanin sërish “një lojë’ më njëri-tjetrin, rregullat e së cilës ishin njësoj me mënyrën e të luajturit të lojës së Luizit brenda BBVA. Luizi i tha Kiarës që të përmendi dy emra banorësh, ndërsa ai kishte për detyrë “ti fuste në sherr”. Kiara veçoi Oltën dhe Valbonën. Teksa këto të dyja po rrinin në kuzhinë, Luizi u afrua dhe nisi t’i ngacmoi.

Në mëngjes ai i tha Oltës dhe Valbonës se ato të dyja nuk do të shkojnë mirë me njëra-tjetrën në shtëpi dhe se do të zihen me pjata.

Luizi i tha Valbonës se Olta kishte thënë që pjatat, Valbona do i thyejë në dasmën e saj, dhe jo kur të grinden bashkë.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Policia bën ‘bilancin’, 564 të arrestuar gjatë muajit janar, u goditën 203 raste kriminale në shpërndarjen e drogës

Policia bën ‘bilancin’, 564 të arrestuar gjatë muajit janar, u goditën 203 raste kriminale në shpërndarjen e drogës