Lori Hoxha flet për herë të parë për problemet shëndetësore, ja nga se vuan (FOTO)

Lori Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura në Instagram. Ajo gjtihmonë ndan foto frymëzuese për fansat, por thuajse asnjhëherë nuk ndan detaje nga jeta e saj private.

 Ndryshe nga herët e tjera 25-vjeçarja ka  zbuluar një nga problemet shëndetësore që ajo ka hasur një vit më parë në këtë periudhë.

“Këtë periudhë, vitin e kaluar kam postuar shumë pak pasi kam kaluar periudhën më të vështirë nga ankthi dhe paniku. Falenderoj zotin për ndryshimin dhe zhvillimin tim”,- ka shkruar Hoxha në llogarinë e saj, ku shihen disa foto rresht në vende të ndryshme ku ajo ka qenë. 

1/4
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri edhe me burg për shkelësit e rregullave gjatë emergjencës së koronavirusit?

Komento