Luizi lëvdon Efin: Ajo ishte garipe, e vuri përfund Oltën! Habitet Qetësori: Ashtu ë? Pse, apo se ishte më e gjatë?

Luizi lëvdon Efin: Ajo ishte garipe, e vuri përfund Oltën! Habitet Qetësori: Ashtu ë? Pse, apo se ishte më e gjatë?

Kiara, Luizi dhe Efi

Pavarësisht se është “kokë më kokë” me Armaldon dhe Kristin sonte, për Luizin, nominimi më i vështirë ka qenë ai me Efin dhe Kiarën.

Gjatë një bisede ditën e sotme me Qetsorin, Luizi rrëfeu se Efi ishte një gocë garipe dhe se e vuri Oltën përfund.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Nominimi i parë i fortë që kam unë tash 84 ditë këtu brenda, kam pas një me Kiarën dhe Efin

Qetsori: Ai ka qenë i fortë. Se aty dëmtoheshe nëse ikte Kiara.

Luizi: Prandaj e kisha sikletin e madh.

Qetsori: Efi ça karakteri ishte?

Luizi: Efi? Gocë garipe shumë. E vuri Oltën përfund.

Qetsori: Ashtu ë? Edhe shtatlartë e sikur është ndjerë Olta nën presion nga lartësia.

Luizi: Fjala e Oltës, se Dea ishte me Amosin, edhe i kishte Olta. Po e kishte Amosin se shok që në fillim. Amosi kishte këto flirtimet me Dean tanë kohën edhe vendosën bashkë në heshtje për të më nxjerrë në nominim mua me Efin dhe Kiarën.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Xxxxxx: 19/03/2023 06:45

    Luiz drogaxhiu …produksioni i jep drog jash kamerave se nuk rri dot ai pa e pir drogen..turp

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Kreshnik Spahiu: Nesër Albin Kurti do kërkojë falje në Tiranë, që u mbyll me 'Ballkanin e Hapur' dhe u hap me 'Serbinë e mbyllur'

Kreshnik Spahiu: Nesër Albin Kurti do kërkojë falje në Tiranë, që u mbyll me 'Ballkanin e Hapur' dhe u hap me 'Serbinë e mbyllur'