Lulzim Basha vazhdon 'revolucionin' në… Mykonos

Ditët e fundit Lulzim Basha iu rikthye edhe një herë retorikës së para-zgjedhjeve të 30 qershorit me fjalinë-temë: Rama do rrëzohet nëpërmjet revolucionit demokratik.

Ndërsa për të disatën herë u bën këtë premtim demokratëve, mesa duket Lulzim Basha edhe kësaj radhe nuk e ka seriozisht, siç edhe shpesh kanë rezultuar qëndrimet e tij politike.

Fotoja e mëposhtëme është shkrepur në avionin e linjës Tiranë-Athinë, ku burime për redaksinë tonë bëjnë me dije se Basha është nisur me pushime drejt Mykonos-it, një prej ishujve më të shtrenjtë në Greqi.

Mesa duket Basha do e vazhdojë “revolucionin” për largimin e Ramës nga ishujt grekë./ tema

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento

Komente

 • edi: 08/09/2019 17:32

  Zbatuesi dhe kopili i demokracise qe krijuan sebashku keto fundrrina ,Berisha Lulush kopil ,Meta komunist president ,dhe fallxhorja e kombit SKA RENDESI PER KETE PARTI SI E KLLONUAR SE KUSH HIKEN E VJEN, RENDESI KA MOS E DEGJOJME QE TI HIKE NDRIKULLA E PARTISE .KOMUNISTE E L.S.I-se FALLXHORJA kukuvajka qe te neverisin sebashku kur flasin ne sallat qe habitem kush i shkon dhe i degjon ,POR ME SHUME MALLKOJ ATO KOKRRA QE I DEGJOJNE DHE I RRINE MBRAPA KETYRE BASTARDEVE DHE GJINKALLAT E MERZITSHEM DHE HALET E KRIJUAR NE ATE KOMB . POPULL KOHA E TYRE KA MBARUAR ,PA FILLUAR MADJE .Fatkeqesia me e madhe e Kombit Shqipetar eshte ardhja dhe fillimi i ketyre non-sense qe sollen varferine duke e vjedhur kete Komb qysh kur erdhen me dy gishta si filmat qe shihnim ne Komunizem , lulicocer dhe shume filma qe ju ka hikur koha dhe yndyra Ne te dashur duhet te gjejme dashurine ,mencurine dhe vendosim ate bashke me drejtesine dhe Humanizmin Per ne ska me rendesi se kush ishte LERE SPAK TI JAPE FUND KETYRE FUNDRRINAVE ,Ne i dashur POPULL DUHET TE GJEJME VETVEHTEN ,ARMONINE DHE JETESEN SI TERE BOTA QE GEZOJNE POPUJT KU JETOJNE DEMOCRACY NUK JANE 2 GISHTAT E PLAKUT DOBIC Berisha ,me ish ato qe ai ndertoi dhe manipuloi . Drejtesi eshte vrulli dhe barazia e jetes se cilit do A e quani drejtesi qe sollen keto bandite ,qe erdhen nga ish Komunizmi PA BREKE NE BYTHE ,dhe u bene milionere me Euro e florinj te Shqipetareve ,dhe ne sot ankohemi per Qeverine qe sot eshte ne funksionim , KOLERA DHE KANCERI I YNE JANE KETO BANDITE QE U RRITEN E MESUAN NE KOMUNIZEM SI TE VJELLIN E MASHTROJNE shqipetaret .koha e tyre eshte qelbur dhe bie ere kerm .harrojini llafellogjite e ketyre mushkonjave sa vjen ,behen me te Eger e ju pijne gjakun me shume .LER DREJTESINE DHE SPAK TI MARRE PERPARA DHE DERGOJE ATJE KU HA PULE GURE . SHQIPETARET MERITOJNE NJE TE ARDHME SERIOZE ,JO ME ME KETO GJELA E PULA QE KAKARISIN NE CDO VEND KU SHKOJNE SE JU DHEMBSET POPULLI ,ATO E PATEN KOMBINDHE QEVERISJEN PER 25 VITE DHE JU BENE SHOSHE DUKE JU XHVATUR E MASAKRUAR NE EMER TE STILIT BASTARD demokraci me te qelbur dhe zgjebosur ne historine NDERKOMBETARE

  Përgjigju
 • Emigrant: 08/09/2019 14:57

  Car te beje luli i shkrete eshte mesuar ne hollande nga kurioziteti deshi te provoje e mikonon .

  Përgjigju
  • O tej: 08/09/2019 15:21

   Te provoj vrimen e shu nga ka dale

 • Dori: 07/09/2019 23:29

  Keta maskarenj na kane vjedhur per 30 vjet,,; duhen kalbur ne burg....

  Përgjigju
 • Qylaxhiu: 07/09/2019 22:37

  Luli ben qejf dhe roga ecen per te gjithe qe kan dorezuar mandatet.Keto as ne hollivud nuk ndodhin,jepi shqipe se qyli eshte i embel,paguajne budallejte ketej.O sylesha hapni syte se po tallen me ju.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vatrat e zjarrit në Shqipëri, Meta: Autoritetet të marrin masa të menjëhershme