Maestro i revoltuar me higjienën në tualete brenda BBV, justifikohet Dea

Maestro i revoltuar me higjienën në tualete brenda BBV, justifikohet Dea

Maestro dhe Dea

Armaldo i cili pak ditë më parë u caktua nga banorët, për të qenë lider i shtëpisë për të gjithë javën, reagoi i revoltuar sa i përket mungesës së higjienës në shtëpi.

Ai tha se koshi i tualetit ishte mbushur plot dhe ndonëse të gjithë e kanë parë të tejmbushur, asnjëri prej tyre nuk e zbrazi, por e la aty.

Nga ana tjetër, Dea i tha Armaldos që mbrëmë ishte ‘Prime’ dhe se të gjitha vajzat u veshën në tualet, ndaj dhe është bërë pis.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Të mirë-informuar, por të çorientuar: Kriza e së vërtetës, është gjithmonë një krizë e shoqërisë

Të mirë-informuar, por të çorientuar: Kriza e së vërtetës, është gjithmonë një krizë e shoqërisë