Mahnitëse! Brenda fejesës së JLo dhe Alex Rodriguez, çifti shkëlqeu (FOTO)

Pas propozimit romantik, Jenifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë organisuar festën e fejesës së tyre. Në mbarë median rozë po komentohen pamjet e dala nga ambjenti ku çifti festoi.

Si gjithmonë Lopez ka shkëlqyr dhe për këtë event të rëndësishëm të jetës së saj ajo ka zgjedhur një fustan të bardhë  dhe Alex duket ‘aksesori’ që e plotëson më së miri. Jomë kot ata cilësohen si çifti më perfekt.

Të premten ata kanë mbledhur familjarët dhe miqtë e afërt, mes tyre edhe shumë të famshëm, për të festuar një event kaq të rëndësishëm sa fejesa.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Puna e vetme që gratë mund të bëjnë për qeverinë e Kabulit është pastrimi i tualeteve