Makina përplas rëndë drejtuesin e biçikletës në mes të Tiranës (VIDEO)

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e 'Durrësit' në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një biçikletë. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin që lidh rrugën e 'Durrësit' me rrugën 'Fortuzi', ku nga përplasja biçikleta ka fluturuar disa metra më larg.

Si pasojë e këtij aksidenti është plagosur drejtuesi i biçikletës. Ndërsa makina e përfshirë në aksident është tip 'Volksëagen'.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Biçikleta e aksidentuar

Makina që përplasi biçikletën

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vatrat e zjarrit në Shqipëri, reagon Ilir Meta: Merrni masa të menjëhershme për të neutralizuar flakët