Makina përplas rëndë drejtuesin e biçikletës në mes të Tiranës (VIDEO)

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e 'Durrësit' në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një biçikletë. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin që lidh rrugën e 'Durrësit' me rrugën 'Fortuzi', ku nga përplasja biçikleta ka fluturuar disa metra më larg.

Si pasojë e këtij aksidenti është plagosur drejtuesi i biçikletës. Ndërsa makina e përfshirë në aksident është tip 'Volksëagen'.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Biçikleta e aksidentuar

Makina që përplasi biçikletën

E.L./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?

Komento