Makina përplaset me bordurën në Tiranë, ndërron jetë pasagjeri, drejtuesi braktis mjetin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Foto ilustruese

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Fikasit në Mullet.

Policia e Tiranës njofton se shtetasi L. R., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës, dhe më pas është larguar, duke braktisur mjetin.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën gjatë dërgimit për spital pasagjeri në mjet, shtetasi O. S.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e drejtuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA përdor diplomacinë dhe 'qetëson' Francën, negociojnë për paktin Aukus