Vlorë/ Makina përplaset me pemën në Lungomare, shoferi nxirret me vështirësi nga mjeti, dërgohet në spital (Video)

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të hënë në Lungomare të Vlorës.

Makina Benz është përplasur me pemën dhe për pasojë shoferi mbeti për disa minuta i bllokuar brenda në mjet. 

Pasi ka ndërhyrë zjarrfikësja shoferi është nxjerrë nga makina me vështirës dhe më pas është dërguar në spital. Ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë

Sot, rreth orës 16:30, në rrugën “Murat Tërbaçi”, shtetasi M. E., rreth 25 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe si pasojë është përplasur me një pemë, anës rrugës. Shtetasi M. E, aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.  Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Me flamuj, bori e makina shqiptarët festojnë 28 Nëntorin në qendër të Londrës, bëjnë lëmsh trafikun! Ndërhyn dhe policia

FOTO/ Me flamuj, bori e makina shqiptarët festojnë 28 Nëntorin në qendër të Londrës, bëjnë lëmsh trafikun! Ndërhyn dhe policia