Margot Robbie, nënë për herë të parë

Margot Robbie, nënë për herë të parë

Margot Robbie dhe Tom Ackerley

Aktorja e njohur Margot Robbie është në pritje të ëmbël.

Protagonistja filmit ‘Barbie’ dhe bashkëshorti i saj Tom Ackerley po presin fëmijën e tyre të parë. Në fotot e publikuara 34-vjeçarja duket mjaft e lumtur teksa tregon barkun e rrumbullakosur.

Robbie dhe Ackerley, u takuan për herë të parë në vitin 2013 në xhirimet e filmit "Suite Française", ku ai ishte asistent regjisor dhe ajo ishte aktore.

Ata u martuan në dhjetor të vitit 2016 në një ceremoni private në Byron Bay të Australisë.

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Nuk jeni shumë të fokusuar te dashuria... horoskopi për sot

Nuk jeni shumë të fokusuar te dashuria... horoskopi për sot