Mariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë: Vjen një ditë që Zoti të dhuron botën

Mariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë: Vjen një ditë që Zoti të dhuron botën

Mariza Ikonomi

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi është bërë nënë për herë të parë! Lajmin e ka bërë të ditur vetë artistja në një postim në rrjetet sociale, ndërsa ka publikuar edhe foton e parë si mama.

Këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” foton e para me të bijën, e cila siç ajo e tregon vetë, do të mbaj emrin ‘Melody’.

Krah fotove me vogëlushen, Melodinë e saj më të bukur të jetës, Mariza ka zbuluar edhe identitetin e njeriut që i ka “vjedhur” zemrën.

Mami Mariza dhe babi Blendi janë duke shijuar ditët pranë të voglës së tyre dhe ashtu si dhe vetë këngëtarja e thotë, Zoti i ka dhënë botën në duart e tyre.

“Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe Boten dhe e vendos ate ne duart e tua. Melodia e jetes e sime! MELODY IKONOMI GREÇO! @blendigreco me dhe gjithe forcen dhe gezimin e kesaj Bote! Te dua”, shkruan Mariza krah fotove me vogëlushen.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Eri: 18/11/2023 08:16

    Urime, jetën e gjatë pastë Melody!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Digjen tre banesa në Maliq

Digjen tre banesa në Maliq