Martohet Justin Biber! Dalin pamjet nga dasma aspak e zakontë (FOTO)

Këngëtari Justin Bieber dhe Hailey Baldwin i kanë thënë ‘po’ njëri-tjetrit për të dytën herë. Ndryshe nga martesa e vitit të shkuar, ata kanë realizuar një ceremoni private me 150 të ftuar. Nuk munguan në dasmë personazhet vip.

Ende nuk ka dalë në dritë një foto zyrtare e çiftiti, por të pranishmit kanë publikuar disa nga detajet e veçanta të dasmës së Biber.

Me sa duket ata janë larg tradicionales së të shkuarit drejt altarit. Në media ka dalë një foto e Hailey teksa mbante mbi fustan një xhaketë lëkure ku shkruante ‘grua’ dhe në fund një masazh për relaks nga lodhja e këtyre ditëve. 

1/7
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

  • jfk: 02/10/2019 15:57

    E paska merthy inxi paguren e rakis...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Covid, rreth 110 mijë viktima në SHBA dhe mbi 20 mijë raste të reja çdo ditë