'Zgjedhorja', mbërrin Hajdari, Bylykbashi e Vasili në mbedhje (VIDEO)

Mbërrin në Pallatin e Kongreseve Rudina Hajdari , Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili ku pritet të nis dhe mbledhja e Këshillit Politik.


Lajmi kryesor:

PD bën kërkesë të re në minutat e fundit dhe këmbëngul te teknologjia, Gjiknuri: 3 cështjet që ndajnë palët, një takim Rama-Basha i bën mirë vendit


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?×

Lajmi i fundit

John

Pas trazirave në Beograd, zmbrapset qeveria serbe...