Mblidhet Aleanca Kombëtare
Kundër Drogës, e drejton Basha

TIRANE - Lideri demokrat Lulzim Basha mbledh Aleancën Kombëtare Kundër Drogës.

Në përbërje të kësaj aleance e cila zhvillon mbledhjen e saj të parë janë deputetë të Partisë Demokratike, si Eduard Halimi, Arben Ristani, Flamur Noka, kreu i PDK-së, Nard Ndoka e aleatë të tjerë si dhe përfaqësues të shoqërisë civile.

vijon

Redaksia Online
(Gre.M/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja