‘Mbretëreshë e modës’, Vouge artikull për Dua Lipën: Thjeshtësia e saj fliste sa një mijë fjalë (VIDEO)

Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është gjithmonë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për këngët e saj, por edhe për thjeshtësinë që e karakterizon.

Së fundmi revista prestigjioze Vogue, pas pjesëmarrjes në British Fashion Awards 2021, i ka kushtuar një artikull Dua Lipës duke e konsideruar atë me të drejtë Mbretëresha e modës, e cila di si të krijojë pamje unike dhe mahnitëse për të tërhequr vëmendjen e publikut.

“Thjeshtësia e saj fliste sa një mijë fjalë dhe tregoi se nuk është e nevojshme të veshësh gjithmonë pamjet më të guximshme Y2K për të rënë në sy. Vetëm 26-vjeç, ajo nuk është vetëm një kameleone e vërtetë e modës, por edhe më e mençur për moshën që ka”, thuhet në artikull.

Fustani i zi, elegant nga Maximilian, i nxirrte në pah trupin e saj perfekt.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet në 6 bashki, Braho: Nën logon e partisë garojnë ato që zgjedh kryetari, në PD vijon të jetë Basha! Beqiri: Meta u takua me Ballën për datën, e kamufloi për t'i bërë qefin Berishës