Humb jetën në rezervuarin që kishte marrë me koncesion 58-vjeçari në Devoll

Foto ilustruese

Devoll- Një 58-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e infraktit në rezervuarin e Koshnicës, në Devoll. Ai vuante nga zemra dhe dyshohet se i ka rënë infarkt.

Shtetasi ishte personi që ka marrë me koncesion rezervuarin dhe hidhte ushqim për peshqit. Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Von der Leyen jep lajmin: Moment historik, BE arrin në kuotën e 100 milionë vaksinimesh kundër Covid-19