Mbyti të ëmën në Përmet, Albi Muhollari para OPGJ: Çfarë kam bërë kështu?

 

Albi Muhollari ka dalë  sot para Oficerëve të Policisë Gjyqësore mjaft rëndë psikologjikisht. Fillimisht ka qenë i qetë dhe ka kërkuar të pinte vetëm ujë.

Shpesh, 24-vjeçari është dëgjuar t’i ketë thënë vetes: Çfarë është kjo që kam bërë kështu?

Sipas gazetarit të Report Tv, Piro Nase, përgjatë qëndrimit ka pirë veçse ujë dhe ka ngrënë një molto. Ai pranoi dje krimin që kishte bërë por refuzoi të jepte shpjegime për ngjarjen pasi nuk ishte në gjendjen e duhur.


Lajmi kryesor:

Mbyti nënën e tij me plastmas në Përmet, Report Tv siguron foton e Albi Muhollarit! 24-vjeçari ekselent në SHBA, dyshohej se vuante nga depresioni


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich