Me 6 kg kanabis dhe pushkën me vete në taksi, arrestohet 25-vjeçari në Durrës

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Durrës, pasi iu gjetën kanabis dhe armë zjarri pa leje.

Në pranga ka rënë Elton Maxhaku, banues në Durrës, i cili në taksinë që kishte prenotuar për të lëvizur, kishte ngarkuar në bagazh 6 kilogramë kanabis dhe një pushkë.

I riu u arrestua menjëherë ndërsa hetimet vijon për identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në këtë veprimtari kriminale.

J.SH./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e studentëve të tjerë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Eduard Zaloshnja: Në komunat shqiptare VV mori 30% të votave, LDK 27% dhe PDK 25%