Me 'Idiotin' në dorë! Irina Shayk shfaqet mahnitëse (FOTO)

Vetëm pak kohë pasi u nda nga partneri i saj i 4 viteve, modelja e Victoria’s Secret, Irina Shayk është shfaqur në super formë. Ajo është parë në rrugët e Manhattan mjaft elegante teksa mban veshur një fustan të bardhë, xhaketën dhe një palë çizme. Modelja  ka tërhequr më tepër vëmendjen me çantën e saj.

Çanta e vogël e saj i ngjan kopertinës së librit ‘Idioti’ të shkrimtarit rus Fyodor Dostojevskit dhe sipas ‘The Sun’ modelja po i jep një mesazh ish partnerit të saj, Bradley Cooper. Gjithashtu Irina shfaqet pa unazën e saj të të fejesës. Tashmë modelja jeton në New York.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se strukturat shtetërore i kanë kapacitetet për të përballuar stinën e përmbytjeve?×

Lajmi i fundit

John

Putin: Njerëzit e vaksinuar me Sputnik nuk duhet të privohen nga e drejta për të udhëtuar