VIDEO/ Me monopatinë për të shitur kanabis e kokainë, në pranga 33-vjeçari në Lushnjë

LUSHNJË- 33-vjeçari Orest Shkurti kishte gjetur një metodë të re për të shitur drogën në qytetin e Lushnjës, me monopatinë. I riu shiste nëpër qytet kokainë dhe kanabis dhe si mjet ‘transporti’ përdorte monopatinë.

Gjatë kontrollit fizik dhe kontrollit në banesë iu gjetën dhe u sekuestruan doza kokainë dhe kanabis, si dhe një shumë parash të përfituara nga këto.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë, për veprime të mëtejshme.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë