“Më në fund gjetëm kohë për njëri-tjetrin”, Fatmir Xhafaj publikon momentet familjare: Një nga ato mëngjeset plot paqe me mbesën

Fatmir Xhafaj me familjen

Impenjimet intensive me fushatën elektorale, duket se e kanë shkëputur disi deputetin socialist Fatmir Xhafaj nga jeta familjare. Pas përfundimit të fushatës, duket se heshtja zgjedhore i ka dhënë mundësinë për të kaluar pak kohë me mbesën e tij. 

Ish kreu i komisionit të reformës në drejtësi  ka publikuar në rrjetin social një moment familjar, duke e shoqëruar me dixhiturën: “Pas shumë javësh intensive, më në fund gjetëm pakëz kohë për njëri-tjetrin, për të kaluar një nga ato mëngjeset plot paqe me mbesën! ”

Deputeti socialist në këto zgjedhje kandidon me numrin 23 në listën e Partisë Socialiste në qarkun e Tiranës.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Belgjika nuk di të tolerojë! Danimarka kualifikohet në frymën e fundit, shkatërron Rusinë! Në 1/8 edhe Zvicra