Meghan Markele rrëmben sërish vëmendjen, shfaqet mahnitëse në eventin e rëndësishëm në Londër

Meghan Markle ka qenë e pranishme eventin  “The Wider Earth” në Londër.

Në këtë event bamirësie, Meghan ka zgjedhur një fustan të bardhë nga Calvin Klein dhe një pallto nga Amanda Wakeley.

E shoqëruar nga princi Harry, prindërit e ardhshëm dukeshin në harmoni të plotë me njëri-tjetrin. Në këtë periudhë pritjeje të ëmbël, Megan ka treguar se nuk e ka humbur stilin e saj, që karakterizohet nga finesa.

Daljet e saj publike shpesh janë sulmuar për shkak të thyerjes së kodit mbretëror, tetaje këto të anashkaluara nga Mretëresha.

1/3
G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

EUROPOL masa kundër terrorit në internet, nisin hetimet në 13 shtete anëtare të BE dhe 5 vende jashtë unionit