Merr flakë bombola e gazit në Vlorë, shpëtojnë mrekullisht familjarët! Dëme të shumta materiale

VLORË- Një shpërthim i një bombole gazi ka tronditur mëngjesin e kësaj të hënë familjen e Besnik Çobos në Vlorë. Bombola ka marrë flakë sapo është ndezur në banesë, fatmirësisht pa u lënduar njeri.

Në kohë kanë shkuar forcat zjarrfikëse të cilët pohuan se bombola ishte gati për të shpërthyer dhe fatmirësisht u kap në kohë përpara se të ndodhte tragjedia.

Ngjarja ndodhi këtë të hënë në lagjen Karabash në Vlorë, nga shpërthimi janë regjistruar vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrfikëse janë duke punuar për të fikur zjarrin në banesën e familjes në Vlorë.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Prodhim i bollshëm i drithëravë në fushën e Zadrimës, fermerët: Bie çmimi i misrit, problem sigurimi i tregut

Prodhim i bollshëm i drithëravë në fushën e Zadrimës, fermerët: Bie çmimi i misrit, problem sigurimi i tregut