Merr fund pritja! Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë

Marina Vjollca, moderatorja bukuroshe është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Getoar Selimi janë bekuar me një bebushe të vogël.

Ka qenë vetë Marina e cila ka zbuluar gjininë e bebes, ndërsa raportohet se çifti të voglën e tyre e kanë bekuar me emrin Marget.

B.K./M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Hoxha i veshjeve firmato, Elvis Naçi ‘bamirës’ edhe me familjaret e tij! E bija vesh bluzë 700 dollarë