Mesazh special, Tifozat Kuq e Zi festojnë 20 vjetorin në stadium

Mesazh special, Tifozat Kuq e Zi festojnë 20 vjetorin në stadium

Tifozat Kuq e Zi


Gjatë fillimit të Shqipëri - Ishujt Faroe, Tifozat Kuq e Zi kanë shpalosur edhe dekorin e tyre në 20 vjetorin e krijimit. Me fanellën e kuqe dhe me plis në kokë, mesazhi ishte "o sa mirë me qenë shqiptar".


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Kombëtarja 'fal' Ishujt Faroe, vetëm 0-0 në 'Air Albania'! Tifozët spektakël në tribuna, Shqipëria e mbyll e para në grupin E


S.DH/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Mblidhet grupi parlamentar i PS-së, i pranishëm edhe Rama

Mblidhet grupi parlamentar i PS-së, i pranishëm edhe Rama