Messi bllokohet në aeroport, sulmuesi probleme me pasaportën (VIDEO)

Messi bllokohet në aeroport, sulmuesi probleme me pasaportën (VIDEO)

Lionel Messi

Argjentina dhe Australia do zhvillojnë një ndeshje miqësore të enjte në Pekin, kryeqytetin e Kinës. Përpara udhëtimit për në Miami ku do kompletojë kalimin te Interi në MLS, Lionel Messi nuk ka kaluar orë të qeta.

Mbërritja e kombëtares së Argjentinës në Pekin nuk ka kaluar pa probleme, me Messin që për më shumë se 50 minuta u bllokua në aeroport për shkak se kishte probleme me pasaportën.

Për fat të mirë gjithçka u zgjidh, me ekipin që priti kapitenin derisa gjithçka të kalonte. Mijëra fansa kishin "pushtuar" rrugët dhe aeroportin e Pekinit, për t'i uruar mirëseardhjen Messit dhe idhujve të tjerë në futboll.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Serie A/ Lecce fiton dhe i bën presion Interit në krye të renditjes, paqe mes Salernitanës dhe Frosinones! Shkëlqejnë legjionarët (GOLAT)

Serie A/ Lecce fiton dhe i bën presion Interit në krye të renditjes, paqe mes Salernitanës dhe Frosinones! Shkëlqejnë legjionarët (GOLAT)