Meta publikon fotot me dy ish-futbollistët e njohur shkodranë: Kënaqësi të përjetoja momente të veçanta nostalgjie

Presidenti Ilir Meta me 2 fuutbollistët

Presidenti Ilir Meta tregon se ditën e sotme ka takuar dy yjet e futbollit shkodran dhe atij kombëtar, Luan Vukatanën dhe Ser Dedjen.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Meta ka publikuar edhe foton e një torte ku shpreh urimet për to.

“Kënaqësi e veçantë sot të përjetoja momente të veçanta nostalgjie dhe mirënjohjeje me dy yjet e futbollit shkodran dhe atij kombëtar, Luan Vukatanën dhe Ser Dedjen, në miqësinë e shumë yjeve të tjerë. ” shkruan Meta.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Shqipëria do të hapë edhe zyrtarisht negociatat e anëtarësimit në BE?

Komento

Komente

  • O tej: 12/05/2021 16:44

    Ilir Metmuti hajduti.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Një person me thikë në dorë përhap panik në stacionin e trenit në Romë, policia e qëllon me armë për ta neutralizuar